Adana Koltuk Yıkama - EvPAK Temizlik
Adana Koltuk Yıkama – EvPAK Temizlik

EvPAK Temizlik olarak sektörde uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti vermekteydik ve artık kurumsallaşıyoruz. Adana koltuk yıkama denince profesyonelliğin adresi EVPAK Temizlik olarak hizmetinizde emrinize amadeyiz.

Temizlik ve titizlik anlayışımızı, son marka makinalarımızla profesyonelleştirerek hizmette kalite anlayışımızı giderek yükseltiyoruz. Yeni aldığımız güçlü makinalarımızla insan gücünün zorlandığı kirli yerler rahatlıkla makinamızla fırçalanarak endüstriyel temizlik makinalarımızla vakumlanmak suretiyle tertemiz işler çıkartıyoruz.

 

 

İnsan sağlığına uygun ve aynı zamanda anti bakteriyel ilaçlarımızla sağlığınızı ön planda tutarak işimizi yapıyoruz.

Adana Koltuk Yikama - EvPAK Temizlik
Adana Koltuk Yıkama – EvPAK Temizlik

Adana ve ilçelerinde mobil ekibimizle hizmeti evinize,

Adana Koltuk Yikama - EvPAK Temizlik
Adana Koltuk Yikama – EvPAK Temizlik

ayağınıza kadar getiriyoruz. İddia ediyoruz fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetimizle fiyat / performans oranı en yüksek temizlik hizmetini bizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Adana ve ilçeleri Çukurova, Seyhan, Yüreğir, İmamoğlu, Kozan, Karataş, Ceyhan ile Mersin-Tarsus bölgesine hizmet veriyoruz.

Koltuk yıkama başta olmak üzere, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yatak yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, sandalye yıkama, ev ilaçlama, böcek ilaçlama, araç koltuğu yıkama, araba koltuğu yıkama hizmetlerimizi en iyi şekilde siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz.

Özet
Koltuk Yıkama
Hizmet
Koltuk Yıkama
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
Adana ve ilçelerinde koltuk yıkama, sandalye yıkama, araç koltuğu yıkama, zebra ve stor perde yıkama hizmeti veriyoruz.