Adana-Koltuk-Yikama
Adana Koltuk Yikama

Hergün kullandığınız koltuk takımlarınızın zamanla temizlenmesi gerekecektir. Belki üzerine dökülen yemek artıkları, çay lekeleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Adana da koltuk yıkama için doğru adrestesiniz. Kirlenen koltuklarınız için biz hizmetinizdeyiz.

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Koltukların temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, koltuk kumaşındaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Koltuk kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa yedirilmesine neden olmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle önermiyoruz.

Adana koltuk yıkama

İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınızı yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak koltuk kumaşının yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuklarınızı fırçalıyor ve kirleri iyice yumuşatıyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinalarımız  vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini tabiki göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Özet
Koltuk Yıkama
Hizmet
Koltuk Yıkama
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.
Bu post için etiket yok.