Adana Perde Yıkama
Adana Perde Yıkama

Evi gösteren bir halı bir de perdedir derler. Perdeler zaman içerisinde evdeki tozlardan ve özellikle mutfaktaki perdeler yemek ve ocak izlerinden etkilenerek solma yapar ve tozlanırlar. Adana perde yıkama hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için mevcuttur.

 

 

 

 

Adana Perde Yıkama
Adana Perde Yıkama

Zebra ve/veya stor perdelere çok dokunmaya gerek duyulmasa da üzerindeki kir ve toz zamanla rahatsız edici seviyeye ulaşır, daha önemlisi günlük gıda tüketimi yaptığınız alanda toz ve kir tutucu bir süjeye dönüşür.

Hiç endişe etmeyin. EvPAK Temizlik olarak koltuk yıkama hizmetimizin yanında zebra ve stor perdeleriniz için de yıkama temizlik hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Adana Perde Yıkama
Adana Perde Yıkama

Kirlenen zebra ve stor perdeleriniz bize emanet.

Ekibimiz, perdeleri yerinden sökerek yerimize getiriyor. Gerekli ilaçlar vasıtasıyla temizleme ve kurulamanın akabinde tekrar ekibimiz evinize kadar gelerek perdelerinizi yerine takıyor.

Adana perde yıkama, zebra perde yıkama, stor perde yıkama

 

Özet
Perde Yıkama
Hizmet
Perde Yıkama
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
Zebra ve/veya stor perdelere çok dokunmaya gerek duyulmasa da üzerindeki kir ve toz zamanla rahatsız edici seviyeye ulaşır, daha önemlisi günlük gıda tüketimi yaptığınız alanda toz ve kir tutucu bir süjeye dönüşür. Hiç endişe etmeyin. EvPAK Temizlik olarak koltuk yıkama hizmetimizin yanında zebra ve stor perdeleriniz için de yıkama temizlik hizmeti veriyoruz.
Bu post için etiket yok.