Adana Yatak Yıkama
Adana Yatak Yıkama

İnsanın ve metabolizmanın en savunmasız olduğu an uyku halidir. Vücut, yeterli şekilde dinlenerek gün içerisindeki aktivitelerine enerji depolar. Uyku halinin hijyenik ve temiz bir ortamda geçirilmesi, günün geri kalanı için şüphesiz büyük önem arz etmektedir. Adana yatak yıkama hizmeti, siz değerli müşterilerimizin uyku sağlığı için en önemli hizmetlerimizdendir.

Kirlenen yataklarınız için hizmetinizdeyiz.

Kirlenen yatakların temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, kumaştaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Yatak kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa daha fazla yedirilmesine neden olmakta, leke ve kirlerin çıkarılmasında da bir o kadar güçlük yaşatmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz.

Adana Yatak Yıkama
Adana Yatak Yıkama

Adana yatak yıkama, koltuk yıkama

Temizleme işlemini yaparken:

1- İlaçlama İşlemi: Yatak yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile yataklarınızı yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak kumaşın yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.

2- Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle yatak yüzeyini fırçalıyor ve kirleri iyice yumuşatıyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinalarımız vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini tabiki göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

Adana Yatak Yıkama
Adana Yatak Yıkama

3- Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Özet
Yatak Yıkama
Hizmet
Yatak Yıkama
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
İnsanın ve metabolizmanın en savunmasız olduğu an uyku halidir. Vücut, yeterli şekilde dinlenerek gün içerisindeki aktivitelerine enerji depolar. Uyku halinin hijyenik ve temiz bir ortamda geçirilmesi, günün geri kalanı için şüphesiz büyük önem arz etmektedir. Adana yatak yıkama hizmeti, siz değerli müşterilerimizin uyku sağlığı için en önemli hizmetlerimizdendir.
Bu post için etiket yok.