Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Evde, ofisinizde, iş yerinizde, okulunuzda gündelik her türlü zaman geçirdiğiniz alanda kullandığınız sandalyelerinizin de zamanla temizlenmesi gerekecektir. Belki üzerine dökülen yemek artıkları, çay lekeleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Adana da koltuk ve sandalye yıkama için doğru adrestesiniz. Kirlenen sandalyeleriniz için biz hizmetinizdeyiz.

 

 

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Kirlenen koltuk ve sandalyelerinizin temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, kumaştaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Koltuk ve sandalye kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa daha fazla yedirilmesine neden olmakta, leke ve kirlerin çıkarılmasında bir o kadar güçlük yaşatmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz.

Adana koltuk yıkama, Adana sandalye yıkama

Temizleme işlemini yaparken:

1- İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama ve sandalye yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınızı ve sandalyelerinizi yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak kumaşın yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

2- Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuk ve sandalyelerinizi fırçalıyor ve kirleri iyice yumuşatıyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinalarımız  vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini tabiki göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

3- Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Özet
Sandalye Yıkama
Hizmet
Sandalye Yıkama
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
Evde, ofisinizde, iş yerinizde, okulunuzda gündelik her türlü zaman geçirdiğiniz alanda kullandığınız sandalyelerinizin de zamanla temizlenmesi gerekecektir. Belki üzerine dökülen yemek artıkları, çay lekeleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Adana da koltuk ve sandalye yıkama için doğru adrestesiniz. Kirlenen sandalyeleriniz için biz hizmetinizdeyiz.
Bu post için etiket yok.