Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Her ne kadar evimiz gibi olmasa da artan trafik ve globalleşen dünya ile birlikte araçlarımızda da çok vakit geçirmeye başladığımız inkar edilemeyecek bir gerçek. Kapalı ve havasız kalan araçlarımızın koltukları en çok temas ettiğimiz yüzeyler olarak temiz ve hijyenik olması en zaruri bölgelerdir. Adana da araç koltuğu yıkama hizmetini de çok uygun fiyatla vermekteyiz.

Belki üzerine dökülen içecek lekeleri, sigara külleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Evinizdeki koltuk yıkama hijyenini araç koltuklarınızda da uygulamak için doğru adrestesiniz. Kirlenen koltuklarınız için hizmetinizdeyiz.

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

Kirlenen koltukların temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, kumaştaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Koltuk ve sandalye kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa daha fazla yedirilmesine neden olmakta, leke ve kirlerin çıkarılmasında da bir o kadar güçlük yaşatmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz.

Adana koltuk yıkama, Adana araç koltuğu yıkama, araba koltuğu yıkama

Temizleme işlemini yaparken:

1- İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınıza yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak kumaşın yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama

2- Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuklarınızı fırçalıyor ve kirleri iyice yumuşatıyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinalarımız vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini tabiki göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

3- Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Özet
Araç Koltuğu
Hizmet
Araç Koltuğu
Hizmet Veren
EvPAK Temizlik,
Hizmet Bölgesi
Adana
Açıklama
Her ne kadar evimiz gibi olmasa da artan trafik ve globalleşen dünya ile birlikte araçlarımızda da çok vakit geçirmeye başladığımız inkar edilemeyecek bir gerçek. Kapalı ve havasız kalan araçlarımızın koltukları en çok temas ettiğimiz yüzeyler olarak temiz ve hijyenik olması en zaruri bölgelerdir.
Bu post için etiket yok.